|
2024 Aion LX Pure Electric Ajoneuvon maastoauto |
|||
|
Painos |
Plus 80d 650 Range KM |
Plus 80D lippulaiva 600 Range KM |
Plus 80d Max 600 Range KM |
|
Taso |
Keskikokoinen ajoneuvo |
Keskikokoinen ajoneuvo |
Keskikokoinen ajoneuvo |
|
Energiatyyppi |
Puhdas sähköinen |
Puhdas sähköinen |
Puhdas sähköinen |
|
NEDC Pure Electric Cruising Range (KM) |
650 |
600 |
600 |
|
Paristotyyppi |
Kolmiosainen litium -akku |
Kolmiosainen litium -akku |
Kolmiosainen litium -akku |
|
Akkuenergia (kWh) |
93.3 |
93.3 |
93.3 |
|
Virrankulutus 100 km |
15.5 |
16 |
16 |
|
Suurin teho (KW) |
180 |
360 |
360 |
|
Suurin vääntömomentti (NM) |
350 |
700 |
700 |
|
Kehon rakenne |
5- ovi, 5- istuinmaastoauto |
5- ovi, 5- istuinmaastoauto |
5- ovi, 5- istuinmaastoauto |
|
Sähkömoottori (PS) |
245 |
490 |
490 |
|
L*w*h (mm) |
4835X1935X1685 |
4835X1935X1685 |
4835X1935X1685 |
|
Virallinen 0-100 km kiihtyvyysaika (s) |
7.8 |
3.9 |
3.9 |
|
Suurin nopeus (km/h) |
170 |
180 |
180 |
|
Curb Beight (kg) |
2070 |
2220 |
2220 |
|
Täysikuorma -massa (kg) |
2560 |
2720 |
2720 |
|
Eturengas |
245/55 r19 |
245/55 r19 |
245/55 r19 |
|
Takaluus |
245/55 r19 |
245/55 r19 |
245/55 r19 |
Tuotetiedot:
Aion LX on varustettu yhdellä moottorilla, jonka enimmäisvoima on 180 kW ja enimmäisnopeus 170 km/h. Aion LX Plus on varustettu kahdella moottorilla, etumoottorin maksimiteho on 180 kW, takamoottorin maksimiteho on 180 kW ja enimmäisnopeus on 180 km/h.
Väri: musta, harmaa, valkoinen, hopea, sininen






Faq
Q1: Mikä on vähimmäistilausmäärä?
A1: 1 yksikkö.
Q2: Millaiset maksuehdot voivat olla hyväksyttäviä?
A2: Olemme joustavia maksuehdoista (voidaan neuvotella tilauksen mukaan)
1. 100%: n peruuttamaton, hyväksyttävä, vahvistettu luottokirje ilman, että se sallii osittaiset lähetykset ja jälleenlaivauksen, joka maksetaan näkyvissä toimitusasiakirjojen esittämistä vastaan Kiinassa.
2.T/T 30% DEPITITE Tilauksella etukäteen, tasapaino ennen lähetystä.
Q3: Kuinka tavarat lähetetään?
A3: Voimme lähettää sen merellä.
Q4: Onko sinulla varastossa?
A4: Meillä on suuri varasto Qindaossa ja Shanghaissa, suurin osa EV -autoista, joilla on nopea toimitus.
Ota yhteyttä tarkistaaksesi osakekannat ja saadaksesi kilpailukykyisen hinnan.
Q5: Kuinka hallitset tuotteiden laatua?
A5: Ammattimainen tiimimme valvoo tuotteitamme testausprosessiamme tarjota asiakkaille parasta laatua.
Suositut Tagit: Electric Maastoauto 2024, Kiina Electric Suv 2024 Valmistajat, toimittajat, tehdas







